Сумка-баул 100л., призначена для перенесення особистих речей, військового, спортивного, туристичного або мисливського приладдя. Особливістю цієї моделі є те, що її можна носити і як сумку, і як рюкзак. Виконана з міцної тканини піксельного забарвлення. Матеріал стійкий до розривів, різних видів деформацій, УФ-променів та вологи. Попри те, що в ній лише одне основне відділення, сумка дуже зручна, глибока та містка.
Основне відділення закривається на двосторонню застібку-блискавку та має захисний клапан на липучках. З обох боків внутрішньої частини сумки є місткі вшиті кишені із застібками-блискавками. Вони підійдуть для зберігання документів, дрібних особистих речей або екіпірування. Сумка має 2 широкі ручки, що одночасно виступають лямками, якщо носити її як рюкзак. На лямки можна чіпляти МОЛЛЕ-сумісні елементи, а їх довжина регулюється ременем з рамкою. Поверхня лямок виготовлена з тієї самої тканини, що і сама сумка. Всередині вони мають м’яку підкладку, щоб перенесення рюкзака було більш комфортним. Ззовні по боках є допоміжні ручки, виготовлені із міцної ремінної стрічки.
Для додаткової міцності бокові частини рюкзака також прошиті такими ремінними стрічками. Завдяки цьому у сумці можна переносити навіть найважчі речі.
На сумці-рюкзаку передбачене спеціальне місце для кріплення шеврону.
Характеристики:
- Тканина – Оксфорд 600D;
- Розмір - 75х40х40 см;
- Вага - 600 г;
- Колір – олива.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LeRoy |
| Об`єм | 100 л |
| Колір | Оливковий |
| Матеріал | Оксфорд |
| Вага | 0.6 кг |
| За типом конструкції | М'який |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 40 см |
| Ширина | 40 см |
| Висота | 75 см |
- Ціна: 1 607 ₴







