Дуже високий та міцний стілець, ідеально підходий для військових. Дуже великиий та місткий рюкзак, з багатьма карманами та відсіками.
Має безліч карманів для дрібних речей. Збоку передбачений термовідсік під пляшки. В пердній частині розташований відділ. Ніжки додаткова посилені пластиковими вставками, щоб не в провалюватись в землю.
Характеристики:
- Матеріал тканина: подвійний поліестер 800 D з наповнювачем,захищає від задувания;
- Колір: пісочний камуфляж;
- Рама: сталева труба, d 22 мм,матове поокриття;
- Розмір: 41х40х 52см;
- Навантаження: 120кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ranger |
| Тип туристичних меблів | Стілець без спинки |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Матеріал сидіння | Поліестер |
| Відкидний столик на підлокітнику | Ні |
| Регульовані опори | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Ширина стільця | 400 мм |
| Висота сидіння стільця | 520 мм |
| Стан | Новий |
| Колір | Камуфляж |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 799 ₴




