Полюбляєте відпочинок з комфортом на свіжому повітрі? Тоді, Ви обов'язково оцінете всі переваги Матрац-каремат ЕВА Plus матеріал з м'яким наповнювачем в середині та зовнішнім водовідштовхувальним покриттям. Модель спеціалньо розроблена для застосування у складних умовах.
Дуже компактно складається і не займає зайвого місця. Не має необхідності брати товстий каремат і додатково застілати ковдрою, аби придати затишку та м'якості. Всі ці характеристики увібрала в себе дана модель Матрац-каремат Ranger EVA Plus.
Килимок виконаний із зносостійкого, водовідштовхувального та якісного матеріалу EVA (ЕВА), легкий, м'який, можна відпочивати одразу на землі. Фіксується двома ременями з ручкою та додатковою стяжкою по довжині, аби запобігти розгортанню.
Каремат зроблений таким чином аби ви почувались себе комфортно у будь якому місці, завдяки нижній частині з плотного Ева покриття, не проколите об гілку а м'який наповнювач додасть комфорту ( не має необхідності зверху щось застелати) і зручності.
Характеристики:
- Нижня частина: матеріал (EVA) 5мм;
- Верхня частина: водовідштовхувальна плащівка з просоченням;
- Наповнювач нижньої частини: 300-й синтепон
- Наповнювач верхньої частини: (подушки)600-й синтепон
- Розмір в розкладеному вигляді: 200х60 см;
- Розмір складеного: 60х12х12 см;
- Товщина: 5 мм;
- Матеріал: XPE Foam;
- Колір: чорний, мультикам.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ranger |
| Тип килимка | Каремат |
| Матеріал | ЕВА |
| Кількість шарів | Двошарові |
| Довжина | 200 см |
| Ширина | 60 см |
| Товщина | 5 мм |
| Колір | Чорний |
| Стан | Новий |
| Візерунки і принти | Мультикам |
- Ціна: 1 149 ₴







