
Каремат гармошка тактичний Ranger мультикам
1 199 ₴
- В наявності
- Код: RA8914
+380 (67) 751-87-44
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дуже компактно складається і займає мало місця, в розкладеному вигляді повноцінне місце для відпочинку.
Компактний, та легкий водночас. Має ручку для перенесення чи кріплення для рюкзака.
Фіксується двома фастексами.
Можете сміливо сідати на будь-яку поверхню! Ця сидіння захистить від холоду та вологи, не рівної поверхні та вад грунту.
Характеристики:
- Розмір в розкладеному вигляді: 60х180х1,2 см;
- Розмір в складеному вигляді: 60х20х12 см;
- Товщина: 10 мм;
- Матеріал зовнішній: Оксфорд 600D PU (водовідштовхуючий);
- Матеріал внутрішній: Ізолон;
- Колір: мультикам.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ranger |
| Країна виробник | Україна |
| Тип килимка | Каремат |
| Матеріал | Oxford |
| Довжина | 180 см |
| Ширина | 60 см |
| Товщина | 10 мм |
| Стан | Новий |
| Візерунки і принти | Мультикам |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 199 ₴









