
Надувний диван Bestway 75079, 188 х 152 х 64 см із вбудованим насосом Флокований диван-трансформер 3 в 1
3 455 ₴
- Немає в наявності
+380 (67) 751-87-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристики
- Категорія сайту диван
- Виробник Bestway
- Країна виробник Китай
Технічні дані
- Варіант комфорту Air Furniture™
- Можливість використання у приміщенні
- Колір білий
- Максимальне навантаження 200 кг
- Матеріал ПВХ
- Матеріал – товщина 0.35 мм
- Поверхня покриття флоковане покриття
- Поверхня покриття – товщина 0.10 мм
Внутрішня будова
- Внутрішня фіксація система перегородок – вертикально-колоноподібна (чашкова)
- Внутрішня технологія I-Beam™ – система поддержки с однослойной ПВХ
Габарити
- Кількість місць 2-х місний
- Розмір 152 х 188 см
- Розмір габаритний (заводський) 188 (довжина) х 152 (ширина) х 64 (висота) см
- Розмір – у складеному вигляді 152 (ширина) х 93 (глубина посадкового місця) х 79 (висота) см
- Розмір – додатковий функціонал вбудовані зручно сконструйовані широкі підлокітники, вбудована спинка забезпечує додатковий комфорт під час відпочинку або перегляду телевізора
Комплектація
- Мебель надувна надувний диван
- Меблі – артикул Bestway 75079
- Насос для накачування є, вбудований електричний насос для простого та швидкого надування
- Насос для накачування – артикул Bestway P3149
- Клапан для зовнішнього накачування використовуйте клапан вбудованного насосу
- Клапан для зовнішнього накачування – артикул Intex 610AP/I
- Сумка для зберігання є, сумка для зберігання, це комфорт на момент транспортування або комфорт для щоденного використання
Упаковка повнокольорова коробка
Кількість коробок 1 шт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Надувний диван |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Кількість посадочних місць | 2 |
| Матеріал | ПВХ |
| Товщина матеріалу | 0.35 мм |
| Колір | Білий |
| Флокіроване покриття | Так |
| Розкладне спальне місце | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 200 кг |
| Наявність насоса | Входить до комплекту |
| Тип насосу | Електричний (від мережі) |
| Наявність знімного чохла | Не передбачений |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 1520 мм |
| Глибина | 930 мм |
| Висота | 790 мм |
| Размеры спального места | |
| Довжина спального місця | 1880 мм |
| Ширина спального місця | 1520 мм |
| Комплектація | |
| Подушка-підголівник | Ні |
| Ремонтний комплект | Ні |
| Латка-самоклейка | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Сумка для зберігання і транспортування | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 455 ₴







