
Надувне ліжко Bestway 67923, 152 x 226 x 46 см, (152 х 226 х 84 см) вбудований електронасос Двоспальне
4 479 ₴
- В наявності
- Код: 67923
+380 (67) 751-87-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.

Тип товару:
Надувне ліжко
Бренд:
Bestway
Країна виробник:
Китай
Колір:
Синій
Серія:
INDOOR™ Tritech
Характеристики:
-
Призначення: для використання у приміщенні
-
Матеріал: ПВХ
-
Товщина матеріалу: 0.3 мм
-
Поверхня: флоковане покриття (0.10 мм)
-
Внутрішня конструкція: вертикально-балкова (подовжня)
-
Посилена фіксація: Bottom Support™
-
Технологія: I-Beam™ – система підтримки з одношаровим ПВХ
-
Додаткова функція: вбудована спинка для більшого комфорту під час відпочинку або перегляду телевізора
Габарити:
-
Спальне місце: 152 см (2-місний, QUEEN)
-
Розміри: 152 x 226 x 46 см (зі спинкою – 84 см)
Допустиме відхилення розмірів
Комплектація:
-
Надувне ліжко Bestway 67923
-
Вбудований електричний насос
-
Сумка для зберігання
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість місць матраца | двомісний |
| Колір | Сірий |
| Комплектація насосом | Так |
| Тип насосу | Електричний (від мережі) |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 2260 мм |
| Ширина | 1520 мм |
| Висота | 840 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Верхня сторона виробу | ПВХ, флокіроване покриття |
| Нижня сторона виробу | ПВХ |
| Бічні стінки виробу | ПВХ |
| Размеры спального места | |
| Довжина спального місця | 2030 мм |
| Ширина спального місця | 1520 мм |
| Комплектація | |
| Подушка-підголівник | Ні |
| Ремонтний комплект | Ні |
| Латка-самоклейка | Ні |
| Чохол для зберігання й транспортування | Ні |
| Сумка для зберігання і транспортування | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 479 ₴








