
Надувний каремат килимок туристичний з вбудованими подушкою і насосом LAAOVE 186x60 см
1 180 ₴
- Немає в наявності
- Код: ✔RB96
+380 (67) 751-87-44
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Насолоджуйтеся комфортом та практичністю під час кемпінгу з цим надувним матрацом. Цей матрац - ідеальний для будь-якого кемпінгового відпочинку, забезпечує зручність і надійність у будь-яку пору року.
Особливості:
- Тип: надувний матрац
- Сезон: 4 сезони
- Розмір у розкладеному вигляді: 186 x 60 x 9 см
- Розмір упаковки: 30х13х13 см
- Матеріал: нейлон + ТПУ
- Особливості: водонепроникний, складаний, вбудований насос для надування
- Вага: 840 г

Комплектація:
- 1 х надувний матрац
- 1 х сумка для перенесення
- 1 х інструкція з експлуатації
Порада:
- Для цього матраца не потрібні додаткові засоби для накачування, ви можете надути його протягом 30 секунд тиском рук або ніг. Це полегшує перенесення та надування.
З нашим кемпінговим надувним матрацом ваша подорож стане ще комфортнішою та приємнішою!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип килимка | Надувний |
| Довжина | 186 см |
| Ширина | 60 см |
| Товщина | 90 мм |
| Колір | Синій |
| Вага | 840 г |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 180 ₴





