Насолоджуйтеся відпочинком на свіжому повітрі з нашим високоякісним гамаком, створеним для максимального комфорту та зручності. Його продуманий дизайн і міцні матеріали забезпечують довговічність та безпеку використання в будь-яких умовах.
Основні характеристики:
- Потовщений та розширений дизайн: Забезпечує максимальний комфорт для сну та відпочинку.
- Легко складається: Зручно носити та використовувати, гамак компактний і практичний, зручний та міцний, стійкий до бруду, безпечний і надійний.
- Миттєве розгортання та складання: Гамак можна швидко розкласти або скласти для зручного транспортування та зберігання.
- Широкий спектр використання: Ідеально підходить для відпочинку у дворі, на природі, під час прогулянок та багатьох інших заходів.

Технічні характеристики:
- Матеріал гамака: 210T нейлон, 70D нейлонова тканина високої щільності
- Максимальне навантаження: 200 кг
- Розмір: 270 х 140 см
Комплектація:
- 1 * Гамак
- 1 * Сумка для зберігання
Виберіть наш гамак для ідеального відпочинку на природі!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип гамака | Двомісний |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Тип ложа | Цілісне полотно |
| Матеріал ложа | нейлон |
| Довжина ложа | 2700 мм |
| Ширина ложа | 1400 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 200 кг |
| Навіс | Не передбачений |
| Захисна антимоскітна сітка | Не передбачена |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
| Габаритні розміри гамака | |
| Довжина | 2700 мм |
| Ширина | 1400 мм |
| Комплектація гамака | |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Матрац | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матрас | Ні |
Інформація для замовлення
- Ціна: 820 ₴






