
Стілець розкладний NeRest NR-16, чорний
390 ₴
- В наявності
- Код: 4820211100568_1
+380 (67) 751-87-44
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NeRest |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 1.25 кг |
| Висота сидіння стільця | 380 мм |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Глибина стільця | 350 мм |
| Максимально допустиме навантаження | 70 кг |
| Матеріал каркасу (опор) | Сталь |
| Матеріал сидіння | Oxford 600D |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип туристичних меблів | Стілець без спинки |
| Ширина стільця | 290 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Каркас | Ø 16 мм сталь із полімерним напиленням (0,8 мм) |
| Матеріал сидіння стільця | Оксфорд 600D+ ПВХ |
| Переваги | • складана конструкція • компактність і комфортна вага • зручне зберігання і транспортування • зносостійкі матеріали • легкість у догляді |
| Розмір у складеному вигляді | 47х35х4 см |
| Розмір виробу (ШхГхВ) | 29х35х39 см |
| Розмір сидіння (ШхГ) | 28х29 см |
| Розмір упаковки | 48х36х5 см |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Упаковка | п/е пакет |
Інформація для замовлення
- Ціна: 390 ₴


