Ємність для збору дощової води Prosperplast Tower Stone, антрацит, 350 л виготовлена з високоякісного пластику HDPE, стійкого до погодних умов (низьких і високих температур та ультрафіолетового випромінювання). Передня стінка має мотив декоративного каменю, нагадуючи скелясту текстуру, а форма і практичний колір виробу відповідають тенденціям сучасної садової архітектури та чудово впишуться у будь-який дизайн.
Виріб оснащений верхнім отвором з кришкою із запобіжним пристроєм, що захищає від небажаного відкриття (дітьми, тваринами, вітром). На верхній частині бака намічено 4 місця для потенційного кріплення водостічної труби від ринви - з'єднання бака з водостоком. У нижній частині виробу є 4 різьбові отвори (¾) для встановлення крана або швидкого з’єднання для встановлення садового шланга чи сполучення кількох баків у більшу систему.
Резервуар передбачає не лише ефективне використання зібраних водних ресурсів із турботою про навколишнє середовище, а й може стати відмінним способом уникнути підтоплення та утворення калюж на вашій ділянці під час сильних дощів. Ємність TOWER STONE дозволяє використовувати занурювальний насос як частину системи поливу.
Польський бренд Prosperplast пропонує якісні та зносостійкі вироби з пластику, орієнтуючись на поєднання сучасного дизайну, функціональності та довговічності.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Виробник | Prosperplast |
| Матеріал резервуара | Пластик |
| Об'єм резервуара | 350 л |
| Тип резервуара за способом встановлення | Вертикальний |
| Тип резервуара за способом монтажу | Надземний |
| Тип резервуара за кількістю стінок | Одностінний |
| Тип резервуара за кількістю секцій | Односекційний |
| Вага | 17.3 кг |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 384 мм |
| Довжина | 575 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Упаковка | картон |
| Комплектація | • містка місткість • кришка |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Переваги | • високоякісний погодостійкий пластик • стилізація під текстуру кам'яної скелі • фіксація кришки • 4 намічені місця для з'єднання бака з водостоком • 4 нарізні отвори (3⁄4) для крана/кріплення садового шланга |
| Гарантія | 14 календ. дн. |
| Висота | 1800 |
| Тип | місткість для води |
| Розміри в упаковці | 59х40х182 см |
| Цвет изделия | антрацит |
| Розмір виробу (ДхШхВ) | 57,5х38,4х180 см |
- Ціна: 9 750 ₴







